Tērauda sijas tirdzniecība

Tērauda sijas

Tērauda sijas tiek izmantotas konstrukciju stingrības, stabilitātes un izturības palielināšanai. Tērauda sijas var izmantot jebkuriem būvniecības projektiem jebkuros apstākļos.


Karsti velmētas tērauda sijas tiek ražotas ar paralēlām malu iekšējām šķautnēm. Tērauda sijas ir ekonomisks un praktisks risinājums, kas tiek izmantots dažādu konstrukciju celtniecībā, jumta garensiju būvniecībā un dažādās rūpniecības nozarēs. Metāla sijas spēj izturēt lielu slodzi un tiek plaši izmantotas komerciālu un noliktavas telpu būvniecībai, kā arī debesskrāpju, sporta stadionu un lielu noliktavu būvniecībai.

Pieprasīt cenas

Siju strukturālais stiprums

Tēraudu siju strukturālais stiprums ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā šķērsgriezuma platība un forma, izmērs un garums, materiāls un piestiprinājuma metodes.

Dubultās metāla sijas

Dubultās metāla(tērauda) sijas ir viens no svarīgākajiem nesošās konstrukcijas elementiem, kas galvenokārt tiek izmantots locīšanai.

Metāla siju šķērsgriezums

Metāla(tēraudu) siju šķērsgriezums ir viens no izdevīgākajiem griezuma veidiem, kas nodrošina vienmērīgo slodzes izplatīšanos.

Tērauda sijas HEA

Tērauda sijas HEA - Profil Akpac, SIA - tirdzniecība

Tērauda sijas HEB

Tērauda sijas HEB - Profil Akpac, SIA - tirdzniecība

Tērauda sijas HEM

Tērauda sijas HEM - Profil Akpac, SIA - tirdzniecība

Tērauda sijas IPE

Tērauda sijas IPE - Profil Akpac, SIA - tirdzniecība